Your cart is empty
Free delivery for purchases above 50 €
| Manufacturer ID: | ALSO PC RYZEN 7/16/512/26Q2 |
| Manufacturer: | |
| Category: | CLICK PCs |
| Condition | New |
| Warranty: | 24 |
| Graphics | Integrisana |
| HDD capacity | 0 GB |
| RAM capacity | 16 GB |
| Case format | Midi tower |
| SSD capacity | 500 GB |