Your cart is empty
Free delivery for purchases above 50 €
| Manufacturer ID: | 13DK003WYA |
| Manufacturer: | Lenovo Think |
| Category: | Brand PC |
| Condition | New |
| Warranty: | 36 |
| CPU | Intel i5 |
| Graphics | Integrisana |
| HDD capacity | 0 GB |
| Manufacturer | Lenovo Think |
| RAM capacity | 16 GB |
| Case format | SFF |
| SSD capacity | 500 GB |