Vaša korpa je prazna
Besplatna dostava za kupovinu iznad 50 €
| Šifra proizvođača: | 81W0004FUK |
| Proizvođač: | LENOVO |
| Kategorija: | Laptop računari |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 24 |
| Grafika | Integrisana |
| Operativni sistem | Windows |
| Proizvođač | LENOVO |
| SSD | Da |
| RAM kapacitet | 4 GB |
| Dijagonala ekrana | 14" |
| SSD kapacitet | 120 GB |
| Gaming gear | Ne |