Vaša korpa je prazna
Besplatna dostava za kupovinu iznad 50 €
| Šifra proizvođača: | VMFPX-CTO |
| Proizvođač: | DELL |
| Kategorija: | Brand računari |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 24 |
| Grafika | Integrisana |
| HDD kapacitet | 0 GB |
| Operativni sistem | Windows |
| Procesor | Intel i5 |
| Proizvođač | DELL |
| RAM kapacitet | 8 GB |
| Format kućišta | Midi tower |
| SSD kapacitet | 250 GB |