Vaša korpa je prazna
Besplatna dostava za kupovinu iznad 50 €
| Šifra proizvođača: | 21S8000RCX |
| Proizvođač: | Lenovo Think |
| Kategorija: | Laptop računari |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 36 |
| Grafika | Integrisana |
| HDD kapacitet | 0 GB |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Proizvođač | Lenovo Think |
| Dijagonala ekrana | 14" |
| RAM kapacitet | 32 GB |
| Grafički čip | Radeon 780M |
| SSD kapacitet | 1 TB |
| Gaming gear | Ne |