Vaša korpa je prazna
Besplatna dostava za kupovinu iznad 50 €
| Šifra proizvođača: | 82YU0100YA |
| Proizvođač: | Lenovo Think |
| Kategorija: | Laptop računari |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 36 |
| Grafika | Integrisana |
| HDD kapacitet | 0 GB |
| Operativni sistem | Bez |
| Procesor | AMD Ryzen 3 |
| Proizvođač | Lenovo Think |
| SSD | Da |
| Dijagonala ekrana | 15" |
| RAM kapacitet | 16 GB |
| Grafički čip | AMD Radeon 610 |
| SSD kapacitet | 500 GB |
| Gaming gear | Ne |